Treneriai

Vaida Garnienė

Vaida Garnienė

Kalanetikos, pilates ir jogos trenerė

Daryti tai, kas tau patinka, ir padėti kitiems!

Jau mokykloje lankytos lengvosios atletikos treniruotės išugdė drausmę ir valią. Vilniaus pedagoginiame universitete pasirinkau geografijos ir kūno kultūros specialybę. Domėjimasis joga, paskatino 2004-aisiais, baigti jogos kursus bei seminarus „Jėgos treniruotės tendencijos aerobikoje“ ir „Šokio tendencijos šiuolaikinėje aerobikoje“ , 2006-aisiais – „Fitness Belly Dance“. „Tačiau tai, ko ieškojau, aerobikoje neatradau. Norėjosi gilesnio savęs ir savo kūno pažinimo. Taip mano gyvenime atsirado kalanetika. Šios treniruotės parodė, kad ramiai mankštinantis galima kūnui suteikti elegancijos, plastiškumo, lankstumo ir tuo pačiu neprarasti gerų formų. Padarė įspūdį tai, kad kalanetika suderina viską kartu: raumenų stiprinimą, stangrinimą ir tempimą.“ 2007-ieji buvo pažymėti pažintimi su pilvo šokiu seminare „Orientalis – technika ir choreografija“, 2008-aisias – gautas seminaro „Praktinis aerobikos ir „Pilates“ seminaras“ sertifikatas. Savos srities paieškas trenerė papildė gilindamasi į Ajurvedos raštus ir jogos galimybes. „Tai moko suprasti, kodėl žmogus ateina į šį pasaulį. Manau, svarbiausia daryti tai, kas tau patinka, ir padėti kitiems. To aš ir siekiu. Šiuo metu vedu kalanetikos, pilates bei dinaminės jogos, hatha jogos ir pranajamos treniruotes. Dešimties metų trenerės patirtį turinti Vaida laiko randa ir savo didelei šeimai – augina net ketverias dukras!

Milda Jokimienė

Milda Jokimienė

Kalanetikos instruktorė

Sveikame kūne – sveika siela!

Milda sportuoja beveik visą gyvenimą, yra išbandžiusi daug sporto šakų. Žavisi kūno tobulinimu, sveika gyvensena. Profesionaliai sportuoti pradėjo studijuodama universitete, aktyviai užsiėmė lengvuoju atletizmu. Vėliau susidomėjo baletu, atrado pilvo šokį, jogą, Kalanetiką. Po nėštumo, norėdama atstatyti kūno formas ir siekdama pagerinti savijautą, pradėjo intensyviau užsiimti Kalanetika. Per trumpą laiką, taisyklingai sportuojant, Kalanetikos treniruotės davė itin teigiamų rezultatų – pagerėjo savijauta, atsirado akivaizdžiai matomi kūno pokyčiai. Todėl pradėjo nuosekliai domėtis Kalanetika kaip sporto rūšimi, o taip pat jos sąsajomis su sveika gyvensena. Dvejus metus nuolat ir intensyviai dirbo pas profesionalę baleriną, vėliau pas Kalanetikos specialistę Aušrą Jurkevičiūtę. Įgavusi pasitikėjimo, pradėjo ją pavaduoti, o vėliau ir dirbti savarankiškai. Įgijusi patirties ir pasiekusi rezultatų, baigė kursus Lietuvos edukologijos universitete, taip pat Profesinių kompetencijų tobulinimo institute. Įgijo trenerės licenziją ir šiuo metu dirba Body Lounge treniruočių namuose. Kalanetika, anot trenerės, yra ne tik malonumas, mankšta, bet ir sveikatos stiprinimo priemonė. Tai saugūs judesiai, kurie nealina kūno, suteikia energijos, išlaisvina iš kasdien patiriamos įtampos. Natūralu, kad tokia mankšta suteikia pozityvios energijos, jaunina kūną, kuris tampa sveikesnis, gražesnis bei lankstesnis. Pasak trenerės, malonu stebėti, kai nuolat treniruojantis, tobulėjama ir yra galimybė pritaikyti visą Kalanetikos teoriją praktiniuose užsiėmimuose.

Sertifikatai

 • European Fitness School – „Group Fitness sessions. Basic of Step“. B-License
 • European Fitness School – „Group Fitness sessions. Basic of Power“. B-License
 • European Fitness School – „Group Fitness sessions. Basic of Aeroclassic“. B-License
 • European Fitness School – „Group Fitness sessions. Basic of Pilates“. B-License
 • European Fitness School Diploma B-License
 • 2008 m. Natallie Becker praktinis ir teorinis pilvo šokio „Belly Dance“ seminaras. Egiptas.
 • 2014 m. Annos Glazovskos praktinis ir teorinis seminaras. Judesių Fiziologija. Kalanetikos metodo taikymo ypatumai sveikatingumo pamokose. Callanetics Workshop.
 • 2015 m. Annos Glazovskos praktinis ir teorinis seminaras. Judesių Fiziologija. Kalanetikos metodo taikymo ypatumai sveikatingumo pamokose. Callanetics Workshop naudojant inventorių.
 • 2015 m. tobulino bendrąsias bei dalykines kompetencijas kvalifikacijos ir tobulinimo seminare: „Didžiųjų kamuolių taikymas Kalanetikos užsiėmimuose.
Marina Čerepanova

Marina Čerepanova

MaiRam Jogos instruktorė

Kiekvienas žmogus yra unikalus ir tobulas, tereikia save išgirsti ir atskleisti.

Gimiau Vilniuje 1978 m. sausio 22 d. Su Joga pirmas pasimatymas įvyko 2003 m. Hong Konge, tuo metu išgyvenau gilų dvasios potyrį bei vidinį atsivertimą. Esu dėkinga mano mokytojai Guru Ji Mai Ram Devi, kuri paliko didžiausią antspaudą mano dvasiniame gyvenime. Joga neatsiejama mano gyvenimo dalis. Atradusi jogos kelią atradau savastį ir vidinę darną, pajutau, kad esu savo gyvenimo ir dvasinės asmenybės kūrėja. Nuo 2008 m. dalinosi savo patirtimi su kitais. Mano mokymo dėmesys sutelkiamas į Jogos terapiją bei kūno ir proto integraciją, atsižvelgiant į individualias savo mokinių savybes, stebint jų pažangą. Stengiuosi perduoti savo vidinę ramybę bei supratimą apie Jogą, sukurti palankią aplinką atsipalaiduoti. Daugybė seminarų Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Australijoje bei Tailande praplėtė mano akiratį bei patirtį. Kiekvienais metais tobulinuosi Jogos stovyklose (retratose) Lietuvoje, esu buvusi trijose Jogos stovyklose Indijoje (1ª. 3 savaitės: Delis, Rishakeshas, Haridvaras, Varanasis; 2ª. 3 savaites Himalajose Ladake; 3ª. Khumbhamella Haridvaras). Esu fiziškai aktyvi ir mėgstu daug keliauti. Tai galimybė pamatyti ir patirti viską, kas yra nauja ir įdomu. Laisvalaikio metu užsiimu nardymu, žiemą snieglenčių sportu. Savo laisvalaikio natūralių akimirkų žavesį mėgstu paversti į gyvos fotografijos kadrus. Domiuosi Ajurvedinio ir vegetarinio maisto gamyba.

Monika Jonaitė

Monika Jonaitė

Kineziterapeutė

Sportuok sveikai, judėk su šypsena bei gera nuotaika ir su laiku tai taps JŪSŲ (TAVO) gyvenimo būdu!

Monika Jonaitė gimė 1989-aisiais metais. Šiuo metu kineziterapijos magistro studijas tęsia Lietuvos sporto universitete. Dar tęsdama bakalauro studijas, pradėjo dirbti Birštone, kur susitiko su įvairaus amžiaus žmonėmis, turinčiais įvairių negalavimų. Jau tada kineziterapeutei įdomiausia buvo jungiamojo audinio ir skeleto – raumenų sistemos sutrikimai. Pasak Monikos,gausėja žmonių dirbančių sėdimą darbą, todėl natūralu, kad gausėja vis daugiau besiskundžiančių nugaros skausmais. Neretai skausmo galima išvengti. Liga, skausmas, spazmai ar net išvarža nėra nuosprendis. Jei pakoreguosime gyvenimo būdą ir suradę netaisyklingai dirbančius raumenis, kasdien pradėsime atlikti tinkamus, o ne bendro pobūdžio pratimus, tai ne tik nejausime skausmo, bet ir išvarža gali sumažėti. Kūnas taps grakštesnis, stipresnis, o organizmas, atsidėkodamas mums, pradės pats save gydyti. Todėl reikia žinoti, nuo ko pradėti,ką ir kaip atlikti. Kineziterapeutė teigia, kad kineziterapija – gydymas judesiu. Anot Monikos, kaip tik kineziterapeutas parenka judesį, kuris yra reikalingiausias, kad jaustumeisi dar geriau ir gyventum visavertį gyvenimą. Kineziterapeutė įsitikinusi, kad vienam tinka Kalanetika, kitam Pilateso treniruotės, dar kitam – joga. Tinkamas judėjimas – sveikata kiekvienam iš mūsų.

Ieva Belevičiūtė

Ieva Belevičiūtė

Aštangos JOGOS mokytoja

Fizinis aktyvumas (Joga) teikia energijos, žvalumo, jaunina bei didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą.

Ieva Belevičiūtė, Aštanga Vinijasa, Gyvenimo meno, Yin, atstotamosios, porų ir vaikų jogos mokytoja. Joga užsiimu jau apie dvylika-trylika metų. Pajutusi didžiulę šios praktikos naudą, panorau ja dalintis, todėl metusi modelio karjerą bei verslą, baigiau jogos mokytojų kursus Indijoje Goa Sampurnos Jogos mokytojų mokykloje ir Bangalore Gyvenimo meno ašrame. Šiuo metu vedu grupinius ir individualius jogos užsiėmimus ir džiaugiuosi galėdama skleisti gėrį žmonių gyvenimuose.

Apie užsiėmimą:
Jogos užsiėmimo dėka paliesite ne tik savo fizinį, psichinį, bet ir dvasinį kūną. Joga – harmonizuoja kūną, kvėpavimą ir protą.
Jos metu vyksta organizmo valymasis nuo toksinų, joga taip pat mažina kortizolio(streso hormono) kiekį kūne.
Joga gali užsiimti kiekvienas. Jos pozos-asanos, padedančios tempti ir tonizuoti raumenis ir sąnarius, stuburą ir visą kaulų sistemą, mankština kiekvieną kūno dalį. Yin joga mankština giliuosius audinius kaip kad sausgysles, sąnariai – kurių nei viena kita jogos rūšis ar joks sportas nepamaitina. Tai puiki jogos rūšis apsisaugoti nuo traumų. Atstotamoji – potrauminė ar po ligos joga, padeda sugrąžinti kūną į sveiką būseną, sugražina balansą kūne, harmonizuoja energijos – pranos tekėjimą energetiniais kanalais – nadžiais.
Joga padeda ne tik nuraminti protą, bet ir numesti svorio bei sudeginti riebalų, padailinti kūno linijas bei tapti stipresniems. Ji veikia ne tik kūno griaučius, bet ir vidaus organus, liaukas ir nervus, palaikydamos visų organizmo sistemų sveikatą.

Artūras Čižas

Artūras Čižas

Pilates traneris

Pokytis vyksta per judėjimą, o judėjimas gydo.

Su Pilates metodu susipažinau studijuodamas kineziterapiją. Iš karto įtraukė pratimų įvairovė, nestandartinės padėtys. Supratau, kad tai puikus būdas pajusti savo kūną, susidraugauti su juo. Noriu dalintis šiuo metodu su visais, siekiančiais tobulėti, atrasti kažką naujo ir nekasdieniško.
Artūras Čižas yra kineziterapeutas, sertifikuotas Body Control Pilates® instruktorius. Domėtis Pilates mankštų metodu pradėjo dar studijuojamas kineziterapiją. Artūrą iš karto įtraukė Pilates pratimų įvairovė, nestandartinės padėtys ir suteikiamos galimybės lavinti savo fizinę savijautą. Supratęs, kad tai yra puikus būdas pajusti savo kūną, susidraugauti su juo, nusprendė tapti sertifikuotu instruktoriumi, kad galėtų dalintis šiuo metodu su visais, siekiančiais tobulėti, atrasti kažką naujo ir nekasdieniško. Artūras taip pat yra įtrauktas į EREPS (European Register of Exercise Professionals) registrą. Body Control Pilates® – tai Londone esanti mokykla, kuri glaudžiai bendradarbiauja su žinomiausiais šių dienų mokslininkais žmogaus anatomijos, kineziterapijos, sporto mokslo srityse. Ši mokykla turi didelę bazę savo sukurtų pratimų, kurie paruošia kūną sudėtingiems, vadinamo „klasikinio Pilateso“, pratimams atlikti. Mokymai trunka visą gyvenimą, o kad taptum mokytoju greta kitų egzaminų ir užduočių bei atliekamos praktikos turi išlaikyti ir anatomijos egzaminą. Prieš pradėdamas dirbti, mokytojas pasirašo etikos kodeksą, kurio esmė – žmogaus, atliekančio pratimus, saugumas. EREPS – tai nuo 2007 m. veikiantis nepriklausomas sveikatos, fitneso ir fizinio aktyvumo sektoriuje veikiančių instruktorių, trenerių ir mokytojų registras. EREPS pripažįsta tik profesionalių specialistų kvalifikaciją ir įgūdžius ir yra kriterijus, darbdaviams ir klientams garantuojantis, kad specialistas pasižymi kvalifikacija, tinkama užtikrinti efektyvią ir saugią fizinę veiklą.

Kristina Jaskytė-Šliapikienė

Kristina Jaskytė-Šliapikienė

Ashtanga jogos ir Vaikų jogos mokytoja

Valgykime per pus mažiau,
Vaikščiokime dvigubai daugiau,
Juokimės trigubai ir mylėkime be saiko.

Tibeto išmintis

Pagrindinė jogos kryptis, kurią praktikuoju ir kurios mokau yra Ashtanga joga. Ši jogos šaka yra dinamiška, reikalaujanti ištvermės ir paremta nuoseklia asanų (kūno padėčių) sistema, tačiau taip pat yra pritaikoma prie įvairaus fizinio pasirengimo. Taip pat domiuosi Hatha joga, jogos istorija, filosofija bei jogos pritaikymu pagal kiekvieno žmogaus asmeninius poreikius. 2017 metais įgijau Sporto trenerių kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą. Nuolat dalyvauju įvairiuose jogos seminaruose, kursuose bei workshop‘uose, aktyviai praktikuoju pati bei vedu privačias treniruotes. 

Vaikų jogos pamokose mokomės taisyklingo kvėpavimo, žaidimo forma mokomės įvairių jogos padėčių, kurios atspindi įvairius gyvūnus ir gamtos reiškinius. Daugiausia patirties dirbant ir pažįstant vaikus įgijau Karoliniškių muzikos mokykloje, kur dirbu koncertmeistere. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje edukologijos ir fortepijono magistro studijų metu įgytos žinios padeda man suprasti vaikus, sugebėti išlaikyti jų dėmesį, sukurti teigiamą treniruotės atmosferą bei kryptingai tobulinti vaikų jogiškus įgūdžius, remiantis Lisa Flynn Yoga for Children metodika.

Sertifikatai:

 • 2016 m. Fitness Factory sertifikatas Yoga for fitness (I, II lygiai) mokytoja Inga Yakhney
 • 2016 m. Ashtanga jogos workshop’as su II lygio autorizuota Ashtanga jogos mokytoja Laruga Glaser
 • 2017 m. Fitness Factory sertifikatas Art of Adjustments mokytoja Inga Yakhney
 • 2017 m. Sporto veiklos leidimas
 • 2017 m. Ashtanga jogos seminaras su II lygio autorizuota Ashtanga jogos mokytoja Maria Shalimova
 • 2018 m. Ashtanga jogos praktika su I lygio autorizuota Ashtanga jogos mokytoja Lena Shaidulina
Gabija Liutkutė

Gabija Liutkutė

Pilates instruktorė

Kiek į save įdėsi, tiek ir turėsi.

Su Pilates susipažinau dar būdama paauglė. Būtent šiai mankštai simpatija neišblėso per visą tą laiką, kai išbandžiau daugybę kitų treniravimosi būdų bei juos pakeičiau naujais. Dėl šios priežasties įsižiebė noras labiau įsigilinti į Pilates metodą ir tapti mokytoja.
Kadangi atėjau iš mokslo sferos, savo treniruotėse akcentuoju sveikatos bei ilgaamžiškumo svarbą. Dėmesį sutelkiu į kokybę, judesio percizika, o ne kiekybę. Siekiu, kad mano klientai pamokų metu įsigilintų į savo kūną, pajaustų ir išmoktų kontroliuoti nepažintas raumenų grupes bei laikyseną. Skatinu žmogaus individualumą, dėl to kiekvienas dirbame savo ritmu ir pajėgumu. Su Pilates lėtai bet užtikrintai tapsite stipresniais bei ištvermingesniais, lavinsite koordinaciją, balansą, sumažinsite ar net visiškai eliminuosite sąnarių skausmus. Pilates dėka palaikysite optimalų stuburo mobilumą tuo pat metu didindami jo stabilumą, padėsiantį išvengti traumų. Kiekvienoje pamokoje stengiuosi sukurti atpalaiduojančią ir draugišką atmosferą, dėl to nepaneigiamai pagerėja ir emocinė žmogaus būsena. Vizualizacijos padedami dirbame iš vidaus į išorę. Pilatese sujungiame proto ir kūno darbą, kuris padeda išlavinti puikų kūno pajautimą bei kontrolę.

2016 m. University of Essex (Anglija) su pagyrimu baigė Sports & Exercise Science Bakalauro studijas. Jos baigiamasis mokslinis darbas buvo pripažintas ir apdovanotas kaip pats išskirtiniausias metų projektas Sports Science disciplinoje. Gabija džiaugiasi studijų dėka išvystytu kompleksišku požiūriu į sportą/ fizinę veiklą ir žmogaus kūną, sukauptomis mokslinėmis žiniomis bei įgūdžiais.

Studijų metais ji taip pat atliko praktiką kaip sporto mokslininkė kompanijoje the Human Performance Unit. Su kitais mokslininkais vykdė atletų laboratorinius testus, analizavo jų rezultatus, prisidėjo prie optimalaus sportininkų paruošimo.

2015 – 2016 m. įgijo Level 3 Mat Pilates mokytojos diplomą (Future Fit training, London, Anglija).

2016 m. dalyvavo seminare Mat Pilates su smulkia įranga (Future Fit Training, London, Anglija).

Nuo 2016 dirbo kaip Pilates mokytoja Londone bei kituose Anglijos miestuose.

2016 – 2017 m. dirbo kaip dešinioji daktaro ranka chiropraktikos bei laikysenos terapijos klinikoje Anglijoje. Prižiūrėdama šimtus pacientų bei analizuodama jų stuburo problemas įgijo išskirtinių žinių apie stuburo anatomiją, biomechaniką. Gabija dirbo su stuburo traumų gydymu, prevencija ir aiškinosi esmines jų atsiradimo priežastis.

 

Viktorija Riazanceva

Viktorija Riazanceva

MaiRam Jogos instruktorė

Būti dvasiškai ir fiziškai sveikam yra didžiausias turtas.

Pirmoji mano pažintis su Mai Ram Joga įvyko prieš aštuonis metus ir tai buvo „įsimylėjimas iš pirmo judesio“. Mai Ram Joga – tai jogos praktikų metodas, apjungiantis kūną, protą ir dvasią. Esu be galo dėkinga savo mokytojai Guru Mai Ram Devi, kuri suteikė mano gyvenimui prasmingumo ir galimybes vis giliau pažinti save ir savo kūną. Joga tapo neatsiejama mano gyvenimo dalis, pastoviai stengiuosi gilinti savo žinias skaitydama ir dalyvaudama jogos retrituose (stovyklose) ir seminaruose. Suvokusi jogos praktikų būtinybę šiuolaikiniam žmogui, atsirado noras dalintis Mai Ram Yoga metodiką ir jos privalumais su kitais. Tikiu, kad pastovi praktika padės mums susitvarkyti įvairiausiose gyvenimo situacijose, išlaikant ramybę ir santūrumą. Ne vieną kartą esu girdėjusi ir skaičiusi: „Jei darai tai, kas patinka, įgauni antrą kvėpavimą viskam“, todėl džiaugiuosi, kad šiuo jausmu galiu dalintis su kitais ne tik Jogos užsiėmimo metu, bet ir kartu geriant arbatą.

Regimantas Lukoševičius

Regimantas Lukoševičius

Vadovas

Sveikata dar ne viskas, be sveikatos viskas yra niekas!

Nuo vaikystės labai mėgau sportą. Mokykloje dar būdamas pradinukas, lankiau komandines sporto šakas, tačiau visada domino individualios – jėgos, dvikovės sporto šakos. Neatsitiktinai pradėjau lankyti kovinės savigynos užsiėmimus. Vėliau, paragintas nusipelniusio trenerio Z.Vencevičiaus, aktyviai ėmiausi sportuoti dziudo. Minėtas treneris išaugino ne vieną čempionų kartą, tame tarpe Europos bei Pasaulio prizininkų bei nugalėtojų. Jis žinojo kaip atskleisti imtynių naudą, šio sporto privalumus bei kiekvieno sportininko ypatybes, gabumus, piešiant ilgalaikius tikslus ir planus juos įgyvendinant. Man buvo nupieštas Olimpinis tatamis 25-erių, tai yra po 10 – 12 metų treniruočių. Būdamas 15 metų supratau, kad mano vieta ant tatamio, todėl baigęs mokyklą, trenerio paskatintas ir įstojau į tuomet veikiantį Lietuvos Kūno Kultūros Institutą. 2002 m. baigęs Kauno Kūno Kultūros Akademiją, įgijau mokytojo/trenerio specialybę ir gavau sporto bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Pradėjau sėkmingai dirbti Karoliniškių Gimnazijoje mokytoju bei Sporto klube “Antilopė” salės treneriu. Žingeidumas bei noras tobulėti skatino ir toliau domėtis bei semtis patirties vadyboje bei vadovavime. Išklausęs: vadovavimas ir lyderystė, veiklos planavimas ir darbo organizavimas, efektyvus komandinis darbas, problemų sprendimas, kūrybiškumo ugdymas, nusprendžiau tęsti studijas Vilniaus Universitete 2009 m. baigęs Vilniaus Universiteto magistrantūros studijas, verslo vadybos programą, žinias ir asmeninius įgūdžius pritaikiau verslo – medicinos bei farmacijos srityse. 2003 – 2008 metais farmacinėse kompanijose „Aconitum” ir “Biosola” vadyba- marketingas, projektų vadovas. Vėliau medicinos centrai: „Northway” ir „Širdies chirurgijos centras” vadyba-marketingas, projektų vadovas. Tačiau ir dirbdamas atsakingą ir įdomų darbą, neapleidau sporto. Tik tuomet jau ant tatamio lipau vilkėdamas karate kyokushin kimono. Sportą derindamas su šeima bei karjera sėkmingai ir aktyviai dalyvavau karate veikloje, pradžioje kaip sportininkas, vėliau varžybų dalyvis bei prizininkas, o dar vėliau savo įgūdžius pritaikiau kaip treneris bei teisėjas. 2009-ais metais įrengiau karate salę, vienoje iš Vilniaus mokyklų, kur tęsiau pradėtą trenerio, o vėliau ir mokytojo darbą. Šiuo metu esu 2 KYU (rudas diržas). Nuo 2006 metų tęsiant trenerio veiklą/karate kyokushin stengiausi populiarinti kovines sporto šakas, karate kyokushin, taip pat propaguoti sveiką gyvenimo būdą, užtikrinti sportuojančių sveikatos gerinimą, sudaryti sąlygas jų fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui, kelti sportuojančių meistriškumą. Sportinę veiklą bei papildomą darbą, dirbant Širdies ir chirurgijos centre darėsi vis sunkiau suderinti, todėl nuo 2009 m. visas atsidaviau savo mėgstamai veiklai – sportui. Pastaruoju laikotarpiu spėjau atrasti ir pamėgti Muay Thay, šiuo metu TRX, funkcinės ir kitos jėgos, ištvermės bei sveikatą stiprinančias treniruotes, kaip kalanetiką, pilates, jogą, kuri sujungia kūną ir sielą, padeda atsipalaiduoti. Todėl sau, savo mokiniams bei aplinkiniams sakau, darykite tai kas Jums patinka, ką mylite ir tai gausis be pastangų, o Jums ir aplinkiniams džiaugsmas bus tik didesnis. Neribokite savęs, ieškokite, darykite malonias bei prasmingas veiklas, nebijokite sunkumų, jie mus grūdina ir skatina judėti pirmyn. Kiti pomėgiai: Atsipalaidavimui mėgstu: knygas, muziką, giluminį nardymą, burlentes, slidinėjimą, keliones. Domiuosi sveika gyvensena, mitybos derinimu, nuolat tobulinu ir gilinu žinias šiose srityje. Lankau mokymus, seminarus šiomis ir kitomis temomis. Sukaupus daugiau žinių bei patirties teko skaityti seminarus bei rengti konferencijas. Esu ruošęs bei skaitęs pranešimus Farmacijos rūmų organizuotoms konferencijoms – fitoterapijos naujienos Lietuvoje, Kauno Medicinos Universitetas – fitoterapijos naujienos bei pokyčiai. Kita: Viešint U.K. English College – anglų kalbos kursai (Londone), Didžioji Britanija. Fiozioterapijos instruktorius-konsultantas: Lanes Mill rd.1490, Lakewood, Niu Džersio Valstija JAV. KITA VEIKLA: LRS visuomeninis patarėjas sporto, švietimo klausimais. Dalyvauju LR Švietimo ir Mokslo Ministerijos veikloje, kuriant sveikatingumo programą mokytojams. APDOVANOJIMAI: Karate kyokushin suaugusių varžybose „Saulės ženklas“ prizininkas (2007- 2008); Dziudo varžybų dalyvis ir nugalėtojas (jaunučių ir jaunių grupėse); Krašto apsaugos tarnybos, Respublikinių varžybų, kovinio kliūčių ruožo su šaunamuoju ginklu daugkartinis prizininkas ir čempionas.

Ilona Davidovič

Ilona Davidovič

Pilates body control instruktorė

Kaip sakė J.Pilates: Tik jūsų protas sukurs jūsų kūną.

Instruktorė Ilona, baigusi studijas Klaipėdos universitete, domėjosi medicina, žmogaus kūno sandara, todėl tęsė medicinos studijas Klaipėdos medicinos mokykloje. Gautas žinias nuolat taiko praktiniuose sporto užsiėmimuose. Vaikystėje buvo profesionali gimnastė. Baigusi sporto karjerą, ieškojo veiklos, kuri padėtų sustiprinti ir reabilituoti kūnus. Teorijos bei praktikos mokėsi ne tik Lietuvoje, bet ir Anglijoje, Pilates Body Control akademijoje.

 • Qualified with Body Control Pilates Academy | Londonas, Jungtinė Karalystė
 • Body Control Pilates Reformer Certified | Londonas, Jungtinė Karalystė
 • Body Control Pilates Intermedia Mat work Certified | Londonas, Jungtinė Karalystė
 • Body Control Pilates Advance Mat work Certified | Londonas, Jungtinė Karalystė
 • Body Control Pilates chair 1 certified | Londonas, Jungtinė Karalystė
 • Classical Pilates Mat work Certified | Londonas, Jungtinė Karalystė
 • Triad ball/Triad ball- the Next step Certified | Londonas, Jungtinė Karalystė
 • 2012 | PIlates Mat work Exercise Instructor. Original Pilates method for Fitness Certified |Vilnius, Lietuva
 • 2012 | TRX Suspension Training Certificate of Completion | Ryga, Latvija
 • 2006 | Oriental Dance art school of oriental dance psychology diploma | Viena, Austrija
 • 2000 | Lithuanian aerobic and fitness Academy Certified Instructor: combo class intro Level. | Vilnius, Lietuva
 • 2000 | LAFA Certified Instructor: Kick Box, Beautiful step, Power Yoga. | Vilnius, Lietuva
 • Kita veikla. Nuosava pilvo šokio studija „Semiramide”.