1. Dar daugiau treniruočių, dar patogesnis laikas nuo 7.00 KALANETIKA press su Jūsų pamėgta Milda, 9.00 JOGA su Marina.
  2. Gausesnė trenerių komanda: PILATES Gabija ir Artūras, KALANETIKA Urtė ir asmeninės bei SVEIKA NUGARA Taip pat po motinystės atostogų grįžusi Marina JOGA.

Ilgai lauktas ir visų pamėgtas PILATES 12 val. užsiėmimas jau startavo!

Užsiėmimus veda Gabija Liutkutė. Savo žinias ir įgūdžius tobulinusi Anglijoje, ji baigė Specialist Mat Pilates Future Fit Training (Level 3 kursą) Londone.

Artūras Čižas KINEZITERAPEUTAS

PILATES 18.30 val. užsiėmimas nuo 09 19

Su Pilates metodu susipažinau studijuodamas kineziterapiją. Iš karto įtraukė pratimų įvairovė, nestandartinės padėtys. Supratau, kad tai puikus būdas pajusti savo kūną, susidraugauti su juo. Noriu dalintis šiuo metodu su visais, siekiančiais tobulėti, atrasti kažką naujo ir nekasdieniško.

Urtė Skrodenytė KALANETIKA

 

Urtę lankytojai  jau spėjo pamėgti, todėl ji startuos su papildoma programa 16.30 val. KALANETIKA press antradieniais- ketvirtadieniais.

 

Urtė – šokėja, choreografė, kalanetikos trenerė, vinyasa jogos mokytoja, 2013 m. diplomuota Šokio bakalauro laipsniu.  Middlesex Universitete Londone studijavo šiuolaikinį šokį bei choreografiją, mokėsi tradicinės jogos bei Thai chi. Urtė įgavo 200 val. Tribe Vinjasa jogos kvalifikaciją Ispanijoje. Vinjasa jogos užsiėmimus  bei Barre metodo treniruotes vedė Jogos bei sveikatingumo studijoje „Flow of Life“ Londone ir jau treti metai Vilniuje.

„Ieškau visapusiškai subalansuotos praktikos, kurios metu būtų galima save patirti išvien su mintimis, kvėpavimu bei judesiu – manau jog švelnus, sąmoningas prisilietimas prie savęs, dirbant išvien su savo kūnu,o ne prieš jį, leidžia atrasti kasdienį norą mankštintis, judėti pirmyn ir tobulėti. Aš mokau, dalinuosi iš širdies – pati labai myliu jogą ir džiaugiuosi, jeigu žmonės randa kažką sau, kas jiems padeda gyvenimą nušviesti platesne šypsena“, – sako Urtė.