Galerija

Foto

Tarptautinė jogos diena

Puikus jogos vakaras su gera nuotaika, maloniais žmonėmis, jogiška dvasia, naujais potyriais bei atradimais… Dėkui dalyviams ir organizatoriams!

Paskaita ,,Psichoemocinės ligų priežastys”

Taip džiaugėmės praeitų metų renginiu, kad nusprendėme dar kartą pasikviesti ajurvedos gydytoją Astą Keturkienė. Registracija į renginį greitai įsibegėjo ir mūsų susirinko net 47 žmonės. Paskaitoje sužinojome koks gi yra mūsų kūno ir psichikos ryšys, kaip suvaldyti stresą, išvengti įtampos. Lektorė pajuokaudama, bet tuo pačiu ir rimtai kalbėdama, patarė kiekvienai moteriai visada turėti kokį nors saldumyną, kad išvengtų streso. Prieš renginį ir po renginio dalyviai vaišinosi sveikais ir skaniais užkandžiais, taip pat turėjo galimybę pasikalbėti asmeniškai su mūsų viešnia.

Salė nuomai

20 €/1 val. Grupei kaina sutartinė. Į salės nuomą įeina visi privalumai ( sporto įranga, garso aparatūra, dušas, rūbinė ir kitas inventorius). Visas plotas: 154m², pagrindinės salės plotas: 58m².

Kalėdinė popietė

Ilgai nelaukus švenčių ir Body Lounge treniruočių namai sukvietė savo nares į jaukią Kalėdinę popietę. Kaipgi popietė be arbatėlės? Jos tikrai netrūko, taip pat kaip ir kalėdiškų vaišių. O kaip treniruočių namai be kviestinių svečių? Ir čia mes sulaukėme viešnios. Šį kartą mus aplankė lektorė Asta Keturkienė. Paskaitos/seminaro metu moterys klausė apie prieššventinio streso mažinimą ir psichosomatinės kilmės ligų gydymą. Taip pat buvo dalijimasi patarimais kaip atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos, kaip pagerinti santykius su antrąja puse. Moterys ne tik dvasiškai atsikvėpė, bet ir pasiruošė artėjančių švenčių „bumui“. Taip pat Body Lounge nepamiršo palepinti savo svečių smulkiomis dovanėlėmis!

J. Šulgos paskaita apie B. Bolotovą

Paskaitą vedė Jurijus Šulga – lektorius, chemikas, gydytojas onkologas iš Ukrainos. Pasirodo susidomėjusių narių buvo nemažai! Dalyvės iš paskaitos išėjo smagiai nusiteikusios, pasisėmusios naujų žinių. Praktiškai išbandyti, patvirtinti sveikatingumo metodai ir laiko nubrūžintos žinios, pateisina visus lūkesčius. J. Šulga, kaip ir mokslininkas B. Bolotovas, nėra drastiškų mitybos teorijų, ilgų badavimų ir dietų šalininkas, tačiau tvirtina jog prie sveikos mitybos įpratimo reikia įdėti daug pastangų ir valios.

Vilniaus maratonas

Body Lounge treniruočių namai nesilaiko tik savo sienų! Kur sportas, ten pamatysite ir Body Lounge kolektyvo bent vieną narį! Kasmetiniame renginyje susirenka ne vienas sporto aistruolis patikrinti savo jėgų ir pasivaržyti su tūkstantine minia. Treniruočių namų kolektyvas taip pat šoko į sportinius batelius ir su šypsena pasileido Vilniaus gatvėmis! Padarę apšilimą, įveikę Vilniaus gatvių trąsą, BL sportininkai pasifotografavo ir net spaudė ranką Vilniaus merui – R. Šimašiui!

Joga ore

Joga poroje

Su trenere Viktorija

MaiRam joga su Marina

Video

Paskaita „Psichoemocinės ligų priežastys“

Dailinkite kūno linijas su Simona


Kalanetika su Milda
„Sulieknėk ir patik sau“


Pilatesas su Ilona