Nuo šiol ne tik kūnui, bet ir sielai- kartą per mėnesį, jaukūs susitikimai su žinamomis, įdomiomis ir įkvėpiančiomis asmenybėmis.

 Šių metų renginių planas:

„Gongai“ SPALIO 19 d. 19.00 val. Gongas ar dainuojančių dubenų garsai, sukuria garsus ir virpesius, kurie veikdami įvairiame dažnume, veikia ir mus. Stipri vibracija pasklinda po visą mūsų kūną, kurio 80 proc. sudaro vanduo, puikus vibracijos laidininkas. Vibracijos rezultatas – subtilus vidinis visų kūno ląstelių masažas. Po ilgesnio laiko tiek emociniame, tiek fiziniame lygyje jaučiama harmonija, kuri ir yra taikos, ramybės ir savigydos rezultatas. Kaina: 20 eur, klubo nariams – 20 eur.

„Body lounge iš arčiau“ SPALIO 28 dieną 11.00 val.

Akimirkos bei atviras ir nuoširdus interviu su treneriais apie jų karjerą, įvykius pakeitusius jų gyvenimą, kaip atsidūrė sporte ir Body lounge, kaip atrado jogą, pilates, kalanetiką ar kt. Taip pat bus suteikta galimybė kukliai, tačiau nuoširdžiai padėkoti bei pasveikinti lankytojus už pastangas, progresą, tobulėjimą ir pasiekimus.

DĖMESIO! Renginio metu NET iki 30 % NUOLAIDOS abonementams!

Renginio metu Jūsų lauks malonios staigmenos. Vaišinsime gėrimais, užkandžiais, vaisių kokteiliais. Gėrimus bei užkandžius gamins profesionali sveikos mitybos specialistė Rugilė Garnytė. Pirmiems 10-čiai užsiregistravusių bus pritaikytos 30 % nuolaidos įsigijantiems abonementus, kitam dešimtukui – 20 % nuolaida ir visiems likusiems renginio dieną įsigijusiems ar prasitęsusiems abonementus taikysime 10% NUOLAIDĄ.

Klubo nariams renginys – NEMOKAMAS. Svečiams – 5 eur.

Būtina išankstinė registracija: el.p. registracija@bodylounge.lt, tel. 8670 30061

„Apie motyvaciją ir LAIKO PLANAVIMĄ“ Lapkričio 7 d. 19.00 val.

Profesionalus prezenteris Juris Belta – verslo vadybos ekspertas, psichologas, sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas.

Dažnai skundžiamės, kad turime begalę darbų ir nieko negalime suspėti. Tuomet pamirštame patys save, laiką sau, laiką pabūti ramybėje, laiką, kai galime būti ,,čia ir dabar“nemąstant ką turėsim padaryti vėliau, kur turėsime važiuoti. Tam, kad žmogus jaustųsi gerai, jis turi išmokti surasti laiko tiems dalykams, kurie jam suteiktų jėgų ir įkvėptų toliau daryti savo gyvenimo žygdarbius.

,,Jei negali pasirūpinti savimi, tai abejotina ar gali pasirūpinti kitu“

Klubo nariams – tik 5 eur. Svečiams – 10 eur.

Būtina išankstinė registracija: el.p. registracija@bodylounge.lt, tel. 8670 30061

LABDAROS Kalėdinis vakaras su Ilona Balsyte Gruodžio mėn.

Visi surinkti pinigai bus paaukoti: benamiams gyvūnams, vaikų globos namams ar kt. Nuspręsime renginio metu. Renginio kaina – savanoriška auka.

Bendravimas su puodeliu arbatos, jaukus ir šiltas vakaras su maloniu pašnekesiu apie meną, meilę ir kūrybiškumą. Renginio metu mėgausimės gardžiais ir šiltais užkandžiais, gėrimais ir kt.