Vasario 14 dieną 20:00–21:00

KVIEČIAME jus pailsėti nuo rutinos, skubėjimo, įtampos, galvojimo apie Valentino dienos dovanas, apie kasdieninius rūpesčius, sugrįžti į save ir atnaujinti jėgas, santykius, atsipalaiduoti ir pasikrauti nauja meilės energija, kuri praturtins ir pagyvins MEILĖS Dieną jums ir jūsų partneriui/ei.
MEILĖS MEDITACIJA, tai lyg mygtukas, kurį paspaudus, galite atkurti ryšį ne tik su savimi, bet ir su savo partneriu/e, atgauti jėgas ir vėl pajusti gyvenimo pilnatvę, ryšį, meilę.

Meditacija yra švelnus, tačiau labai veiksmingas metodas, padedantis atpalaiduoti ir pašalinti susikaupusį stresą ir įtampą, blokus.

Kviečiame į meditaciją tiek naujokus, tiek jau praktikiojančius.

Prieš meditaciją praktikuosime NIA judesius, tai JAV kilusi speciali judesio technika, paprastai apibūdinama kaip kūno, proto ir sielos fitnesas. NIA praktika jungia šokio elementų, kovos menų, jogos judesių spektrą, kurie yra atliekami pagal specialiai parinktą muziką. Įvairiapusiški judesiai ir laisvos saviraiškos formos leidžia išsikrauti tiek fiziškai, tiek emociškai, bei teikia gyvybingumo ir energijos. Praktiką ves NIA mokytoja Rasa.

Medituojama bus užsimerkus atsisėdus. Pabaigoje meditacijos galėsite atsigulti į palaimingą Joga Nidrą. Meditacija atliekama grupėje su žmonėmis, tačiau jos metu esate vienas. Galite atvykti su partneriu/e bus įdomi meilės meditacija poroms ir po vieną. Leiskitės į Meilės nuotykį dviese ar vienas bei atverkite širdies čakras kartu. Praktiką ves jogos meditacijų mokytoja Ieva.

Auka už meditaciją 10 Eur (jei negalite tiek aukoti, bet norite ateiti – ateikite susitarsim vietoj:)
Meditacijos vieta: Latvių g.15, Vilnius, klubas “Body Lounge”
https://www.facebook.com/BodyLoungeKlubas/
Registracija:pm arba email’u:ievabeleviciute@gmail.com arba tel. +37067308130