Jau startavo NAUJOS, saugios, naudingos ir svarbiausiai efektyvios,
MOKSLEIVIŲ laikyseną koreguojančios treniruotės I-III 15.00- 16.00
ir SVEIKA NUGARA I- III 16.30- 17.30

Ne tik statistika, tačiau ir faktai rodo, kad pastaruoju metu jaunimas iš 10/8 turi vienokių ar kitokių nusiskundimų sveikata. Vis dažniau medikai moksleivinio amžiaus jaunimui nustato raumenų, skeleto, regėjimo bei širdies sutrikimus. Taip per 80 % mokyklinio amžiaus žmonių. Daug apie tai kalbam, bet kiek dėl to daroma realių žingsnių…?

Taigi, vizitas pas gydytoją ATEITYJE ar į treniruočių salę DABAR?

SVEIKA NUGARA I- III 16.30- 17.30

Užsiėmimas vyksta mažose grupėse, prižiūrint kvalifikuotam kineziterapeutui. Prieš užsiėmimą, esant poreikiui arba trenerio rekomendacijai atliekamas kūno analizės tyrimas bei dinaminis testas. Kurių metu yra lengviau įvertinti ne tik žmogaus kūno fizines ypatybes, laikyseną , skeleto būklę bet ir fizines galimybes. Tokiu būdu taikomi ir išskiriami tik kiekvienam individualiai aktualūs ir reikšmingi pratimai. Pratimai taikomi tik saugūs ir moksliškai pagrįsti. Jei žmogus negali atlikti pratimo ar jaučia skausmą , jam individualiai parenkama pratimo padėtis, priemonės bei sudėtingumas. Užsiėmimų metu koreguojama laikysena, kvėpavimas, aktyvinami gilieji raumenys, gerinamas lankstumas, koreguojamas raumenų disbalansas, stiprinant linkusius silpnėti raumenis, nuimant krūvį nuo įtemptų, „perkrautų“ kūno raumenų. Taikoma daug funkcinių pratimų, kurių metu lavinamas funkcinis žmogaus pajėgumas, ugdomi kasdieninių taisyklingų judesių įgūdžiai. Supažindinama su ergonominėmis darbo ir poilsio padėtimis. Užsiėmime naudojamos įvairios kineziterapinės priemonės (didieji, mažieji kamuoliai, įvairios gumos, gymnastic lazdos, jėgos diržai, platformos, atramos ir kt.)

Jūs gausite:

  • KŪNO SUDĖTIES ANALIZATORIAUS TYRIMĄ. Organzimo bendra būklė (raumenų, riebalų, fizinio pajėgumo tyrimas).
  • DINAMINES TESTAS. Parodo fizinį pajėgumą, raumenų balansą/disbalansą, skeleto būklę ir kt.
  • Po konsultacijos pas KINEZITERAPEUTĄ bei atliktų testų ir tyrimų Jūs galėsite atsižvelgti į Jūsų galimybes juos derinti su norais. Tai yra Jums parenkamas krūvis, grupė bei užsiėmimo pobūdis;
  • Darbas vysksta mažose grupėse naudojant specialią techniką bei priemones (jėgos diržai, gumo, svareliai, gimnastikos kamuoliai kt. Daugiausiai dirbama su savo kūno svoriu, naudojant tam tikras priemones, todėl įgauti įgūdžiai Jums liks visam gyvenimui, o skausmas ar netenkinanti išvaizda bus pakitusi visam laikui. Atrodysite geriau, jausitės žvaliau ir nuveiksite daugiau! Tai ko gi dar laukti!?

 

Tik sausio mėn. TYRIMAI bei KINEZITERAPEUTO konsultacija NEMOKAMAI

 

*nemokama konsultacija ir tyrimas įsigijusiems ilgalaikius abonementus 3 mėn.,/99 eur

*mokant kas mėnesį 8 kartų/mėn. abonememntas 45 eur arba

12 kartų/mėn. abonementas 49 eur

 

Užsiėmimus veda patyrusi trenerė Marina, kineziterapeutė Monika ir kineziterapeutas, pilates sertifikuotas instruktorius Artūras. Daugiau apie trenerius www.bodylounge.lt/treneriai/

Daugiau info: www.bodylounge.lt, tel. +370 670 30061 arba fb paskyroje: BodyLoungeKlubas