Lieknėti taip paprasta dar nebuvo!

10 % nuolaida (1-am abonementui);

30 % nuolaida (2-am abonementui);

50 % nuolaida (3-am abonementui);

Artėja šventės. Gal turi pažadų, kurie liko nepadaryti? Ar prisimenate ką (galimai) žadėjote prie Naujųjų metų stalo? Gal numesti x kg, derinti mitybą ar pradėti lankyti sporto klubą? Ar tikite, kad galime suspėti? Užsibrėžkite tikslą ir siekite malonių išvaizdos pokyčių be didelių pastangų! Šiandien rekomenduojame ypatingą kompleksą gražiai Jūsų figūrai ir gerai savijautai — 10 veiksmingų liekninančių ir odą stangrinančių viso kūno limfos masažų, kurių kiekvienas trunka po 45min. arba 60min. su „Fit Roll“ masažo aparatu.
Sparčiai išpopuliarėję efektyvūs masažai, atliekami aparatu „Fit Roll“, dėl greitai pastebimų rezultatų, per trumpą laiką tapo moterų mėgstamiausiais ir yra praktikuojami visame pasaulyje. Šiuo metu vien Europoje veikia daugiau nei 300 salonų — toks didelis veikiančių studijų skaičius tik įrodo, kad tai išties sėkmingai veikianti ir veiksminga siūlomų figūros tobulinimo procedūrų sistema.
Naujos kartos masažai visoms šiuolaikinėms moterims, branginančioms laiką, besirūpinančioms savo sveikata ir puoselėjančioms grožį, padeda efektyviai kovoti su figūros netobulumais ir bloga savijauta:

padeda atsikratyti svorio;

pamažu mažina kūno apimtis;

veiksmingai naikina celiulitą;

gerina odos būklę;

valo organizmą nuo toksinų;

spartina kraujotaką;

pakelia raumenų tonusą.

Pagal masažo judesių pobūdį ir sistemą — tai yra limfos masažas. Daugelis moterų pasakytų, kad toks masažas itin veiksmingas, nes padeda sulieknėti ir sumažinti celiulitą. Svarbu ir tai, kad ši procedūra puikiai išvalo organizmą — būtent tai yra rezultatyvaus lieknėjimo pagrindas.

Masažus, atliekamus su „FitRoll“ aparatais, galima palyginti su rankomis atliekamais masažais, tačiau liekninantis-stangrinantis efektas akivaizdesnis ir pasiekiamas žymiai greičiau dėl masažo intensyvumo. Atlikus skaičiavimus, buvo nustatyta, kad per 60 min. trukmės procedūrą su „FitRoll“ aparatu kūną veikia tiek judesių, kiek rankomis būtų galima atlikti tik maždaug per 3 valandas. Puikų rezultatą padeda pasiekti ir aparatuose įmontuotos infraraudonuosius spindulius skleidžiančios lempos bei, žinoma, patraukli šios paslaugos kaina.

Be to, prieš procedūrą patariama išgerti 0,5—1 l vandens, o maksimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojamas intensyvus 10 masažų kursas. Mielosios, išpildykite savo troškimą džiaugtis dailiomis kūno linijomis, labiau pasitikėti savimi ir pagaliau nebeslėpti kūno po plačiais drabužiais — Jums tereikia išbandyti siūlomus naujos kartos masažus ir netrukus džiaugsitės ne tik dailesnėmis kūno linijomis, bet ir geresne savijauta. Tik su mumis puoselėti figūrą lengviau ir gerokai mažiau kainuoja!

REGISTRACIJA

BODY LOUNGE treniruočių namai

Latvių, Sakalų 15/2, Vilnius tel. 8 670 30061

El.p. registracija@bodylounge.lt

Pasitikime pavasarį gražios ir energingos!