Registracija į vaikų dienos stovyklą “Judam” ir „Išgyvenk jei gali”

Vaikų dienos stovykla skirta 8-11 metų (2-5 klasių mokiniams) vaikams vyks birželio 11-15 dienomis, 8:00-17:00 val. „BODY LOUNGE“ treniruočių namuose.
10-14 metų (5-7 klasių mokiniams) vaikams skirta stovykla vyks birželio 18-22 dienomis, 8:00-17:00 val. „BODY LOUNGE“ treniruočių namuose. Vyresniesiems yra galimybė atvykti į stovykla su dviračiais – bus galimybė rinktis prie VGTU Licėjaus ir Neries krantine, dviračiais pasiekti Žvėryną, Latvių g. 15.

Vaikų stovyklos

BIRŽELIO 11- 15  dienų STOVYKLOS PROGRAMA

Dalyvaujantiems abejose pamainose arba su broliu, sese, taikysime nuolaidą. Stovyklų programa nesikartos.

(2– 5 klasių moksleiviams)

 8.00 – 8.45 val. –  STOVYKLAUTOJŲ ATVYKIMAS / REGISTRACIJA

 9.00 – 10.00 val. – INSTRUKTAŽAS / MANKŠTA

 10.00 – 12.30 val.- EDUKACINĖ PROGRAMA *(muziejai, verslo centrai, įdomios ir naudingos paskaitėlės)

13.00 – 14.00 val. – PIETŪS   

14.00  – 15.30 val. – PAŽINK SPORTO ŠAKAS, aktyvios, kūrybinės veiklos, gryname ore

15.30- 16.00 val. – AKTYVIOJI PERTRAUKA/ PAILSĖK AKTYVIAI / PIKNIKAS

16.30 – 17.00 val. – DIENOS APRAŠYMAS/DIENOS PABAIGA/VAIKŲ ATSIĖMIMAS

DIENOS APTARIMAS/APDOVANOJIMAI / PRAMOGOS MEDŽIUOSE/ MAUDYNĖS

 

 BIRŽELIO 18– 22  dienų PROGRAMA

 (5-7 klasių moksleiviams)

 8.00 – 8.45 val. –  STOVYKLAUTOJŲ ATVYKIMAS* (galima ir su dviračiu) / REGISTRACIJA

 9.00 – 10.00 val. – INSTRUKTAŽAS / MANKŠTA

 10.00 – 12.30 val.- EDUKACINĖ PROGRAMA *(muziejai, verslo centrai, įdomios ir naudingos paskaitėlės, tiesiai iš *įstaigų) * PAŽINK PROFESIJĄ

 13.00 – 14.00 val. – PIETŪS

 14.00  – 15.30 val. – PAŽINK SPORTO ŠAKAS, aktyvios veiklos, gryname ore

15.30- 16.00 val. – AKTYVIOJI PERTRAUKA/ PAILSĖK AKTYVIAI / PIKNIKAS

16.30 – 17.00 val. – DIENOS APRAŠYMAS/DIENOS PABAIGA/VAIKŲ ATSIĖMIMAS

* PAŽINK PROFESIJAS:(žurnalistas, gydytojas, gaisrininkas, policininkas, verslininkas, treneris (sportininkas),  youtuberis, muzikantas, bankininkas, ambasadorius?)

* Žiniasklaidos bendrovės BNS, 15min ir skelbimų portalų valdytoja įmonė „Diginet LTU“ nuomojasi 1,6 tūkst. kv.m ploto biurų pastate „Link“. Per 190 darbuotojų iš kurių žinomi žurnalistai sutiko pasidalinti savo darbine patirtimi, įdomiais faktais, pikantiškais nutikimais ir žinoma atskleis žurnalisto darbo subtilybes.

** Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“. Pakvietė pasižvalgyti po naują – jos biurą.
Dešiniajame Neries krante esančiame verslo centre „Green Hall “  „Tele2“ išsinuomojo 1.400 kv. m ploto biurą 4 aukšte. Čia įsikurs apie 130 įmonės darbuotojų. Viso „Green Hall 2“ plotas siekia 8.800 kv. m. Telekomunikacijų tiekimo lyderiai, mažiesiems stovyklautojams sutiko aprodyti ne tik modernius ofisus, tačiau ir atskleisti verslo subtilybes, supažindinti būsimus verslininkus, marketingo, vadybos, IT technologijų specialitų darbo specifika.

***Susitikimas su žymiais sportininkais, futbolininkais, krepšininkais, kitais sporto lyderiais, sporto rinktinių nariais. Jų įkvepiančios patirtys, žinios bei patarimai renkantis tokį kelią. Kokių fizinių ir psichologinių savybių reikia ir t.t.

*galimos išvykos į „UNO“, „SKY PARK“, BASEINĄ, KINĄ, esant poreikiui už papildomą mokestį.

Integracijos stovyklos tikslai, uždaviniai ir priemonės

Pareigų pasiskirtymas: žurnalistas, gydytojas, verslininkas, treneris, tvarkdarys, organizatorius, fotografas ir kt. Stovyklos eigoje bus pasiskirstyta vaidmenimis (pareigomis). Taip vaikai jausis svarbūs, įgaus naujų įgūdžių ir patirs naujų įspūdžių. Vėliau, savaitės pabaigoje susitiksime su realiais personažais: žurnalistais, verslininkais, sportininkais ir kt. Tokiu būdu įžvelgsime panašumus bei skirtumus, susidarysime realų įspūdį apie profesijas, apsirašysime, nusifotografuosime ar/ir nusifilmuosime pvz.: savo pirmą intervių, savo pirmą treniruotę ir pan.

Renginio pagrindiniai uždaviniai – sudominti, įtraukti, supažindinti su įvairiomis sporto šakomis Vilniaus mokyklų vaikus ir jaunimą, interaktyviai per sportą papasakoti apie sveiko gyvenimo būdo svarbą, skatinti atsisakyti žalingų įpročių, juos keičiant į sportą. Tuo pačiu motyvuoti jaunimą sportuoti, judėti bei savo pavyzdžiu pademonstruoti, kad sveikas gyvenimo būdas yra madingas ir labai reikalingas.

Projektas (stovykla) yra skirtas parodyti mokyklinio amžiaus vaikams kas tai yra sportas, kaip jis atrodo grupėmis ir individualiai, kaip jis veikia jų sveikatą, požiūrį, taip pat plėtoti informaciją vaikams apie prieinamus sportinius užsiėmimus grupėmis ir individualiai. Supažindinti juos su universalia sporto arena „Sportima“ ir kokie sporto užsiėmimai joje vykdomi. Užsiėmimus jiems praves įvairių sporto rūšių profesionalūs treneriai, savo srities specialistai, žinomi šalies sportininkai.

 

 Patarimai ką turėti: laisva sportinė apranga ir patogi avalynė (sportbačiai, kedai, laisvalaikio bateliai), užkandžiai, gėrimai (vanduo, sultys). Kadangi daug būsime gamtoje, tėvų prašome pasirūpinti skiepais nuo erkių arba tinkama apranga. Taip pat būtini galvos apdangalai ir informacija dėl alergijų, maisto ir pan.

Turite klausimų? Rašykite: registracija@bodylounge.lt, regimantasl@yahoo.com

Vykdomo projekto pagrindinės veiklos kryptys:

  • Sportiniai užsiėmimai;
  • Vaikų užimtumo organizavimas;
  • Sportinių įgūdžių ugdymas;
  • Sveikatingumo puoselėjimas;
  • Kūrybiškumo skatinimas;
  • Skirtingų profesijų aptarimas;
  • Kultūrinės bei meninės raiškos skatinimas ir kt.