Įspūdžiai iš jau pralėkusios pirmosios stovyklos (birželio 18-22d.)Vasara – puikus laikas ir pramogoms, ir naujiems potyriams!Judėti. Tobulėti.Atrasti

Pirmoji diena (06 18)Pramogos yra tikrai nuostabu, bet, jei jos  ir teikia edukacinę reikšmę, tuomet dviguba nauda. .Stovyklos startas 8:00val. Susirinkimas ir susipažinimas BODY LOUNGE treniruočių namuose. 10:00 isvyka i ,,Wake” parka.Pokalbiai apie vandens sportą, praktinė veikla ir linksmi edukaciniai žaidimai. 14:00val. susitikimas su ,,15min” žurnalistais ir įdomūs pokalbiai apie žurnalisto profesiją. Ar gali būti geriau?Taip, tai tik su BODY LOUNGE komanda!16:00val.dienos aptarimas ir savų minčių išdėstymas raštu.

Antroji diena (06-19).Rytinė Jogos pamoka. Mažiesiems bičiuliams pradžioje pasakojama, kas yra JOGA. Taip skatinamas tarpusavio bendravimas, draugiškos, linksmos diskusijos. Pagauti geros nuotaikos ir puikių emocijų, vaikai aplankė UNO PARKĄ.Ir stebėjos, ir džiūgavo, ir žavejosi. Po pietų kelionė į ,,Energetikos ir Technikos muziejų”. Antroji diena buvo dar greitesnė nei pirmoji su dar didesniu aktyvumu ir pramogomis. Pažintinė, linksma, žinių kupina.

Trečioji diena (06-20) Inešė dar daugiau gražios spalvos. Rytas vėl prasidėjo YOGA!Kelione į paslaptingąjį Vingio parką  neprailgo, nes vaikai dalinosi dar vakarykščiais įspūdžiais tarpusavyje. Orientaciniai žaidimai ir lobių paieška domino visus. Gerokai po pietų apsilankė ,,Tele 2″ imonėje, modernus ofisas GREEN HALL. Technologijos, verslas ir įdomybės.

Ketvirtoji diena (06-21). Pati įspūdingiausia ir įdomiausia edukacinė išvyka į ,,SWEDBANK” įmonę. Pasvarstymai apie ateities planus: ,,Kaip tapti bankininku?”Kaip ir laikas pamažu ištirpo, kai tiek visokiausių reikalų, smagių ir naudingų. Tai iš tiesų ne kasdieniška patirtis!

Penktoji diena (06-22d). Šią dieną buvo aplankytas ,,Valstybės pažinimo centras“ . O kitos dienos pusėje vaikai buvo supažindinami su trenerio specialybe. Veiksmas vyko ,,FORUM PALACE“. Tikslas- paskatinti vaikus aktyviau ir daugiau judėti, o taip pat suteikti žinių apie pačią trenerio profesiją!

Ir paskutinę stovyklos dieną vaikai mielai pasidalino įspūdžiais. Atsakymai iš tiesų buvo labai vieningi. Labai patiko ir laukia kitų dar smagesnių kartų! Per penkias darbo dienas vaikai gavo  nemažai naudingos informacijos, pramogavo ir mėgavosi vasara!Ačiū BODY LOUNGE komandai už nuveiktus darbus!