Šarūnė Latvytė

Kineziterapeutė, kalanetikos/pilates trenerė

“Kai nereiški gyvenimui jokių pretenzijų, tuomet viskas, ką gauni, yra dovana.” 
Erichas Marija Remarkas

Esu gimusi 1985 05 29. 2008 m.  baigiau Šiaulių universitete kinezeterapiją.  2009 m LKKA baigiau išlyginamas kinezaterapijos studijas. 2010 m. Šiaulių universitete baigiau taikomosios kūno kultūros studijų programą.  Nuo 2013 m. praktikuoju kalanetiką, plėčiau žinias ir intensyviai tobulinausi pilates srityje. Nuo 2013 m.  dirbu kalanetikos trenere. Galiu drąsiai teigti, kad treniravimas  yra mano tikroji ‘‘širdis“.

Apie mane.  Padėjau žmonėms po sunkių fizinių traumų, avarijų reabilituotis ir vėl pajausti gyvenimo džiaugsmą ir toliau gyventi pilnavertį gyvenimą. Septyneri  metai patirties reabilitacijoje,  vieneri metai patirties akademineje veikloje,  penkeri  metai patirties grupinių užsiemimų srityje. Šokių būrelis nuo 4 metų ir aktyvi vaikystė su sportą mėgstančia šeima. Pilates ir joga ilgą laiką buvo mėgstamas mano pomėgis, o taip pat  bendravimas su klientais, „ėjimas į darbą,  kaip į šventę“, kol vieną dieną supratau,  kad mano pomėgis virsta gyvenimo varikliu. Tai skatina mane ir kitus judėti tolyn, jaustis geriau, siekti daugiau, būti stipresniu ir  sveikesniu. Ilgai nesvarsčius, nutariau, kad savo antraeiles pareigas pakeisiu pirmaeilėmis,  nes nebeįsivaizdavau savo gyvenimo be jo. Judėjimas ir pagalba kitam – tapo mano gyvenimo dalimi. Čia įdedu labai daug širdies, meilės ir žinių. Vieną dieną viską apsukau 180 laipsnių ir pasinėriau į grupinių užsiėmimų karuselę. Pradėjau nuo man mėgstamų funkcinių, jėgos ir ištvermės reikalaujančių treniruočių, vėliau atrasdama kalanetiką, pilates, sveikatą stiprinančių užsiėmimus. Juolab, kad su mano darbu kineziterapijoje tai buvo labiau suderinama.  Svarbiausia,  tai ir  nedarbas,  o mylima veikla.  Myliu darbą,  myliu savo veiklą,  myliu žmones.  Atradau save ir esu labai laiminga. Stengiuosi savo treniruotėse kiekvienąkart įvesti vis kažką naują, įdomaus ir žaismingo. Labai noriu ir tikiu, kad žmonės pajaus mano skleidžiamą energetiką, bet taip pat noriu savo treniruotėse suteikti ir gerų emocijų plūpsnį. Kiekvienas mūsų darbas, į kurį įdedame dalelę širdies, visada duoda dvigubą naudą. Savo darbuose stengiuosi dalintis savo įgytomis žiniomis ir paskatinti, padrąsinti žmones. Kai mes judame, esame sveikesni ne tik kūnu, bet ir dvasia. Teigčiau, kad kalanetika, pilatesas suteikia daugiau lankstumo, grakštumo, atskleidžia moteriškumą. Be abejo, tai nereiškia, kad šios treniruotės skirtos tik moterims. Jos skirtos visiems, kurie nori atrasti vidinę harmoniją. Manau, treniruotėse labai svarbu, kad kiekvienas žmogus atrastų save ir pabūtų su pačiu savimi. Šviesesnės mintys, geresnė nuotaika ir džiugesnė kasdienybė – to siekiu savo treniruotėse. Pozityvumas, šiluma, meilė žmogui ir darbui, tai, ką galiu suteikti aplinkai.

Sertifikatai:

 • 2014 m. Aeromix ,,Judesių fiziologija“;
 • 2014 m. Sveikatingumo Akademija ,,Bazinis Funkcinis treniruotės su pakabinamasi diržais+ Fasijų atpalaidavimo ir aktyvavimo 6 val. mokymas;
 • 2015 m. Aeromix ,, Judesių fiziologija ir biomechanika. Workshop “Pilateso mankšta nėščiosioms“;
 • 2016 m. Active Training ,, Raumenų, fascijų atpalaidavimo ir sąnarių mobilizavimo pratimai su volais ir pakabinamais diržais;
 • 2016 m. European Fitness school ,, Pilates Matwork exercises Module I;

2018 m. Fitness Factory ,,Micheal King Pilates weekend“.

Milda Jokimienė

Kalanetikos instruktorė

“Sveikame kūne – sveika siela!”

Milda sportuoja beveik visą gyvenimą, yra išbandžiusi daug sporto šakų. Žavisi kūno tobulinimu, sveika gyvensena. Profesionaliai sportuoti pradėjo studijuodama universitete, aktyviai užsiėmė lengvuoju atletizmu. Vėliau susidomėjo baletu, atrado pilvo šokį, jogą, Kalanetiką. Po nėštumo, norėdama atstatyti kūno formas ir siekdama pagerinti savijautą, pradėjo intensyviau užsiimti Kalanetika. Per trumpą laiką, taisyklingai sportuojant, Kalanetikos treniruotės davė itin teigiamų rezultatų – pagerėjo savijauta, atsirado akivaizdžiai matomi kūno pokyčiai. Todėl pradėjo nuosekliai domėtis Kalanetika kaip sporto rūšimi, o taip pat jos sąsajomis su sveika gyvensena. Dvejus metus nuolat ir intensyviai dirbo pas profesionalę baleriną, vėliau pas Kalanetikos specialistę Aušrą Jurkevičiūtę. Įgavusi pasitikėjimo, pradėjo ją pavaduoti, o vėliau ir dirbti savarankiškai. Įgijusi patirties ir pasiekusi rezultatų, baigė kursus Lietuvos edukologijos universitete, taip pat Profesinių kompetencijų tobulinimo institute. Įgijo trenerės licenziją ir šiuo metu dirba Body Lounge treniruočių namuose. Kalanetika, anot trenerės, yra ne tik malonumas, mankšta, bet ir sveikatos stiprinimo priemonė. Tai saugūs judesiai, kurie nealina kūno, suteikia energijos, išlaisvina iš kasdien patiriamos įtampos. Natūralu, kad tokia mankšta suteikia pozityvios energijos, jaunina kūną, kuris tampa sveikesnis, gražesnis bei lankstesnis. Pasak trenerės, malonu stebėti, kai nuolat treniruojantis, tobulėjama ir yra galimybė pritaikyti visą Kalanetikos teoriją praktiniuose užsiėmimuose.

Sertifikatai

 • European Fitness School – „Group Fitness sessions. Basic of Step“. B-License

 • European Fitness School – „Group Fitness sessions. Basic of Power“. B-License

 • European Fitness School – „Group Fitness sessions. Basic of Aeroclassic“. B-License

 • European Fitness School – „Group Fitness sessions. Basic of Pilates“. B-License

 • European Fitness School Diploma B-License

 • 2008 m. Natallie Becker praktinis ir teorinis pilvo šokio „Belly Dance“ seminaras. Egiptas.

 • 2014 m. Annos Glazovskos praktinis ir teorinis seminaras. Judesių Fiziologija. Kalanetikos metodo taikymo ypatumai sveikatingumo pamokose. Callanetics Workshop.

 • 2015 m. Annos Glazovskos praktinis ir teorinis seminaras. Judesių Fiziologija. Kalanetikos metodo taikymo ypatumai sveikatingumo pamokose. Callanetics Workshop naudojant inventorių.

 • 2015 m. tobulino bendrąsias bei dalykines kompetencijas kvalifikacijos ir tobulinimo seminare: „Didžiųjų kamuolių taikymas Kalanetikos užsiėmimuose.

Marina Čerepanova

MaiRam Jogos instruktorė

“Kiekvienas žmogus yra unikalus ir tobulas, tereikia save išgirsti ir atskleisti.”

Gimiau Vilniuje 1978 m. sausio 22 d. Su Joga pirmas pasimatymas įvyko 2003 m. Hong Konge, tuo metu išgyvenau gilų dvasios potyrį bei vidinį atsivertimą. Esu dėkinga mano mokytojai Guru Ji Mai Ram Devi, kuri paliko didžiausią antspaudą mano dvasiniame gyvenime. Joga neatsiejama mano gyvenimo dalis. Atradusi jogos kelią atradau savastį ir vidinę darną, pajutau, kad esu savo gyvenimo ir dvasinės asmenybės kūrėja. Nuo 2008 m. dalinosi savo patirtimi su kitais. Mano mokymo dėmesys sutelkiamas į Jogos terapiją bei kūno ir proto integraciją, atsižvelgiant į individualias savo mokinių savybes, stebint jų pažangą. Stengiuosi perduoti savo vidinę ramybę bei supratimą apie Jogą, sukurti palankią aplinką atsipalaiduoti. Daugybė seminarų Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Australijoje bei Tailande praplėtė mano akiratį bei patirtį. Kiekvienais metais tobulinuosi Jogos stovyklose (retratose) Lietuvoje, esu buvusi trijose Jogos stovyklose Indijoje (1ª. 3 savaitės: Delis, Rishakeshas, Haridvaras, Varanasis; 2ª. 3 savaites Himalajose Ladake; 3ª. Khumbhamella Haridvaras). Esu fiziškai aktyvi ir mėgstu daug keliauti. Tai galimybė pamatyti ir patirti viską, kas yra nauja ir įdomu. Laisvalaikio metu užsiimu nardymu, žiemą snieglenčių sportu. Savo laisvalaikio natūralių akimirkų žavesį mėgstu paversti į gyvos fotografijos kadrus. Domiuosi Ajurvedinio ir vegetarinio maisto gamyba.

Monika Jonaitė

Kineziterapeutė

“Sportuok sveikai, judėk su šypsena bei gera nuotaika ir su laiku tai taps JŪSŲ (TAVO) gyvenimo būdu!”

Monika Jonaitė gimė 1989-aisiais metais. Šiuo metu kineziterapijos magistro studijas tęsia Lietuvos sporto universitete. Dar tęsdama bakalauro studijas, pradėjo dirbti Birštone, kur susitiko su įvairaus amžiaus žmonėmis, turinčiais įvairių negalavimų. Jau tada kineziterapeutei įdomiausia buvo jungiamojo audinio ir skeleto – raumenų sistemos sutrikimai. Pasak Monikos,gausėja žmonių dirbančių sėdimą darbą, todėl natūralu, kad gausėja vis daugiau besiskundžiančių nugaros skausmais. Neretai skausmo galima išvengti. Liga, skausmas, spazmai ar net išvarža nėra nuosprendis. Jei pakoreguosime gyvenimo būdą ir suradę netaisyklingai dirbančius raumenis, kasdien pradėsime atlikti tinkamus, o ne bendro pobūdžio pratimus, tai ne tik nejausime skausmo, bet ir išvarža gali sumažėti. Kūnas taps grakštesnis, stipresnis, o organizmas, atsidėkodamas mums, pradės pats save gydyti. Todėl reikia žinoti, nuo ko pradėti,ką ir kaip atlikti. Kineziterapeutė teigia, kad kineziterapija – gydymas judesiu. Anot Monikos, kaip tik kineziterapeutas parenka judesį, kuris yra reikalingiausias, kad jaustumeisi dar geriau ir gyventum visavertį gyvenimą. Kineziterapeutė įsitikinusi, kad vienam tinka Kalanetika, kitam Pilateso treniruotės, dar kitam – joga. Tinkamas judėjimas – sveikata kiekvienam iš mūsų.

Agnė Stankevičiūtė

Pilates trenerė

“Mylėkime savo kūną.”

Nuo vienuolikos metų aktyviai šokau šiuolaikinį-modernų šokį grupėje “Gama”. Su šia trupe gyvenau dvylika metų – tai suteikė daugybę iššūkių, neįkainojamą sceninę patirtį, skatino niekad nesustoti, nenuolaidžiauti sau, nuolat siekti aukštesnių rezultatų bei mokytis iš savo klaidų.  Galima sakyti, kad augome kartu su kolektyvu “Gama”  – tapome daugybės respublikinių ir tarptautinių konkursų nugalėtojais,  dalyvavome eilėje šiuolaikinio šokio festivalių, atlikome choreografinę dalį miuzikluose “Velnio nuotaka” (2003) ir “Tadas Blinda” (2004).  Vėliau šie įgūdžiai ir nuolatinis noras judėti persikėlė į aktyvų laisvalaikį: kalnų žygiai, slidinėjimas, irklentės, įvairūs maratonai, orientacinės varžybos, pėsčiųjų ir baidarių žygiai bei kitokie savęs išbandymai. Šiuo metu tai dar vis užima didžiąją mano laisvalaikio dalį. 

Pilates treniruočių metodu susidomėjau kiek vėliau, dirbdama sėdimą darbą, kuomet ieškojau būdų atsikratyti nugaros skausmų bei paleisti susikaupusį stresą. Pradžioje nesitikėjau, kad iš pažiūros tokie elementarūs ir nesudėtingi pratimai gali taip kokybiškai ir teigiamai veikti kūną bei mintis. Dėka nuoseklių treniruočių ėmiau visiškai kitaip jausti savo kūną ir panorau gilinti žinias šioje srityje bei dalintis jomis su kitais – taip tapau trenere. Šiuo metu intensyviai plečiu savo žinias įvairiuose seminaruose ir stengiuosi “užkrėsti” visus meile savo kūnui.

Pilates – tai unikali raumenų tempimo ir stiprinimo pratimų sistema, sukurta Džozefo Pilates XX a. pirmoje pusėje, ir sėkmingai naudojama bei tobulinama iki šiol. Pati įsitikinau, kad Pilates pratimai tinka visiems žmonėms, nepaisant amžiaus ar fizinio pasirengimo. Savo treniruotėse ypatingą dėmesį skiriu koncentracijai, taisyklingam kvėpavimui bei pratimų atlikimo vientisumui. Didžioji treniruotės dalis yra skirta pilvo bei nugaros raumenims, o ypač – jų vidiniam sluoksniui stiprinti. Stiprus vidinių raumenų “korsetas” – tai ne tik plokščias pilvas ir graži laikysena, bet ir geresnis kūno balansas bei koordinacija. Pilates trenituotės padės jūsų kūnui tapti stipresniu, atsikratyti nugaros, pečių juostos ar sprando skausmų, o grakštesnes kūno linijas pamatysite jau po kelių savaičių, sportuojant bent 3 kartus per savaitę.

Kristina Jaskytė-Šliapikienė

Ashtanga ir hatha jogos mokytoja

“Valgykime per pus mažiau,
Vaikščiokime dvigubai daugiau,
Juokimės trigubai ir mylėkime be saiko.”
Tibeto išmintis

Pagrindinė jogos kryptis, kurią praktikuoju ir kurios mokau yra Ashtanga joga. Ši jogos šaka yra dinamiška, reikalaujanti ištvermės ir yra paremta nuoseklia asanų (kūno padėčių) sistema. Taip pat vedu Hatha jogos pamokas, studijuoju jogos istoriją, filosofiją, domiuosijogos pritaikymu kiekvienamžmogui.

2018 metais įgyjau Sporto trenerių kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą.

2019 m. Indijoje, Rišikešo mieste įgyjau Ashtanga ir Hatha jogos mokytojos sertifikaciją RYT 200, kuri yra pripažinta Yoga Alliance.

Nuolat dalyvauju įvairiuose jogos seminaruose, kursuose ir workshop‘uose, aktyviai praktikuoju pati bei vedu jogos pamokas grupėse ir privačiai.

 Joga man – tai kelionė į save, į gilesnį suvokimą. Noriu, kad kuo daugiau žmonių prisiliestų prie jogos ir pradėtų šią nuostabią kelionę 🙂

Sertifikatai:

 • 2016 m. Fitness Factory sertifikatas Yoga for fitness (I, II lygiai) mokytoja Inga Yakhney
 • 2016 m. Ashtanga jogos workshop’as su II lygio autorizuota Ashtanga jogos mokytoja Laruga Glaser
 • 2017 m. Fitness Factory sertifikatas Art of Adjustments mokytoja Inga Yakhney
 • 2017 m. Sporto veiklos leidimas.
 • 2017 m. Ashtanga jogos seminaras su II lygio autorizuota Ashtanga jogos mokytoja Maria Shalimova
 • 2018 m. Ashtanga jogos praktika su I lygio autorizuota Ashtanga jogos mokytoja Lena Shaidulina
 • 2018 m. praktinis ir teorinis Ashtanga jogos seminaras su II lygio autorizuota Ashtanga jogos mokytoja Maria Shalimova
 • 2018 m. jogos mokytojų kursai Indijoje, Rišikešo mieste.
 • 2019 m. praktinis ir teorinis Ashtanga jogos seminaras su Shri P. Jois mokiniu Govinda Kai.

Renata Malina

PILATES, KALANETIKOS INSTRUKTORĖ

Sporto bakalauro diplomas bei daugiau nei 15 metų trenerio darbo patirtis. Šiuo metu praktikuoja PILATES, KALANETIKA ir JOGĄ. Dietologės diplomas ir 5 metai nuolatinės praktikos. Renata visą gyvenimą sportuoja, todėl neįsivaizduoja gyvenimo be sporto. Jei norite puikiai jaustis bei atrodyti, o taip pat susireguliuoti mitybą, tuomet Renata būtent ta specialistė, kuria galite pasitikėti, kuri įkvėps ir nukreips tinkama linkme.

Regimantas Lukoševičius

Vadovas

“Sveikata dar ne viskas, be sveikatos viskas yra niekas!”

Nuo vaikystės labai mėgau sportą. Mokykloje dar būdamas pradinukas, lankiau komandines sporto šakas, tačiau visada domino individualios – jėgos, dvikovės sporto šakos. Neatsitiktinai pradėjau lankyti kovinės savigynos užsiėmimus. Vėliau, paragintas nusipelniusio trenerio Z.Vencevičiaus, aktyviai ėmiausi sportuoti dziudo. Minėtas treneris išaugino ne vieną čempionų kartą, tame tarpe Europos bei Pasaulio prizininkų bei nugalėtojų. Jis žinojo kaip atskleisti imtynių naudą, šio sporto privalumus bei kiekvieno sportininko ypatybes, gabumus, piešiant ilgalaikius tikslus ir planus juos įgyvendinant. Man buvo nupieštas Olimpinis tatamis 25-erių, tai yra po 10 – 12 metų treniruočių. Būdamas 15 metų supratau, kad mano vieta ant tatamio, todėl baigęs mokyklą, trenerio paskatintas ir įstojau į tuomet veikiantį Lietuvos Kūno Kultūros Institutą. 2002 m. baigęs Kauno Kūno Kultūros Akademiją, įgijau mokytojo/trenerio specialybę ir gavau sporto bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Pradėjau sėkmingai dirbti Karoliniškių Gimnazijoje mokytoju bei Sporto klube “Antilopė” salės treneriu. Žingeidumas bei noras tobulėti skatino ir toliau domėtis bei semtis patirties vadyboje bei vadovavime. Išklausęs: vadovavimas ir lyderystė, veiklos planavimas ir darbo organizavimas, efektyvus komandinis darbas, problemų sprendimas, kūrybiškumo ugdymas, nusprendžiau tęsti studijas Vilniaus Universitete 2009 m. baigęs Vilniaus Universiteto magistrantūros studijas, verslo vadybos programą, žinias ir asmeninius įgūdžius pritaikiau verslo – medicinos bei farmacijos srityse. 2003 – 2008 metais farmacinėse kompanijose „Aconitum” ir “Biosola” vadyba- marketingas, projektų vadovas. Vėliau medicinos centrai: „Northway” ir „Širdies chirurgijos centras” vadyba-marketingas, projektų vadovas. Tačiau ir dirbdamas atsakingą ir įdomų darbą, neapleidau sporto. Tik tuomet jau ant tatamio lipau vilkėdamas karate kyokushin kimono. Sportą derindamas su šeima bei karjera sėkmingai ir aktyviai dalyvavau karate veikloje, pradžioje kaip sportininkas, vėliau varžybų dalyvis bei prizininkas, o dar vėliau savo įgūdžius pritaikiau kaip treneris bei teisėjas. 2009-ais metais įrengiau karate salę, vienoje iš Vilniaus mokyklų, kur tęsiau pradėtą trenerio, o vėliau ir mokytojo darbą. Šiuo metu esu 2 KYU (rudas diržas). Nuo 2006 metų tęsiant trenerio veiklą/karate kyokushin stengiausi populiarinti kovines sporto šakas, karate kyokushin, taip pat propaguoti sveiką gyvenimo būdą, užtikrinti sportuojančių sveikatos gerinimą, sudaryti sąlygas jų fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui, kelti sportuojančių meistriškumą. Sportinę veiklą bei papildomą darbą, dirbant Širdies ir chirurgijos centre darėsi vis sunkiau suderinti, todėl nuo 2009 m. visas atsidaviau savo mėgstamai veiklai – sportui. Pastaruoju laikotarpiu spėjau atrasti ir pamėgti Muay Thay, šiuo metu TRX, funkcinės ir kitos jėgos, ištvermės bei sveikatą stiprinančias treniruotes, kaip kalanetiką, pilates, jogą, kuri sujungia kūną ir sielą, padeda atsipalaiduoti. Todėl sau, savo mokiniams bei aplinkiniams sakau, darykite tai kas Jums patinka, ką mylite ir tai gausis be pastangų, o Jums ir aplinkiniams džiaugsmas bus tik didesnis. Neribokite savęs, ieškokite, darykite malonias bei prasmingas veiklas, nebijokite sunkumų, jie mus grūdina ir skatina judėti pirmyn. Kiti pomėgiai: Atsipalaidavimui mėgstu: knygas, muziką, giluminį nardymą, burlentes, slidinėjimą, keliones. Domiuosi sveika gyvensena, mitybos derinimu, nuolat tobulinu ir gilinu žinias šiose srityje. Lankau mokymus, seminarus šiomis ir kitomis temomis. Sukaupus daugiau žinių bei patirties teko skaityti seminarus bei rengti konferencijas. Esu ruošęs bei skaitęs pranešimus Farmacijos rūmų organizuotoms konferencijoms – fitoterapijos naujienos Lietuvoje, Kauno Medicinos Universitetas – fitoterapijos naujienos bei pokyčiai. Kita: Viešint U.K. English College – anglų kalbos kursai (Londone), Didžioji Britanija. Fiozioterapijos instruktorius-konsultantas: Lanes Mill rd.1490, Lakewood, Niu Džersio Valstija JAV. KITA VEIKLA: LRS visuomeninis patarėjas sporto, švietimo klausimais. Dalyvauju LR Švietimo ir Mokslo Ministerijos veikloje, kuriant sveikatingumo programą mokytojams. APDOVANOJIMAI: Karate kyokushin suaugusių varžybose „Saulės ženklas“ prizininkas (2007- 2008); Dziudo varžybų dalyvis ir nugalėtojas (jaunučių ir jaunių grupėse); Krašto apsaugos tarnybos, Respublikinių varžybų, kovinio kliūčių ruožo su šaunamuoju ginklu daugkartinis prizininkas ir čempionas.