JOGA

Pati seniausia kūno ir psichinės sveikatos treniravimo technika. Joga gali užsiimti kiekvienas. Jogos pozos, padedančios tempti ir tonizuoti raumenis ir sąnarius, stuburą ir visą kaulų sistemą, mankština kiekvieną kūno dalį.

MAMŲ JOGA SU VAIKAIS

Mielos mamos, kviečiu į Hatha jogos pamokas Jums, į kurias galėsite atsivesti ir savo mažylius. Pamoka skirta tik mamoms, tačiau vaikai galės būti šalia, žaisti ar tiesiog Jus stebėti. Pamokos metu galėsite jaustis visiškai laisvai – galėsite pamaitinti vaikelį ar padaryti pertraukėlę. Pamokoje mokinsimės kvėpavimo pratimų, jogos asanų (kūno padėčių) ir pabaigoje vyks trumpa meditacija. Laukiame mamyčių su vaikučiais iki 3 metukų.

VAIKŲ JOGA

VAIKŲ JOGA – tai žaisminga ir prasminga mankšta, kuri pagrįsta jogos padėčių, taisyklingo kvėpavimo ir atsipalaidavimo mokymu. Jogos padėtys, atspindinčios įvairius gyvūnus ir gamtos reiškinius, moko vaikus pažinti ir sustiprinti savo kūną, nuraminti protą bei ugdyti koncentraciją. Užsiėmimų metu be skubėjimo ir rungtyniavimo, žaismingai ir linksmai keliausime po jogos pasaulį. Pamoka skirta 6-12 m. vaikams.