„BODY LOUNGE“ – tai protingų ir teisingų žmonių (kartais dar sakoma „harmoningų“) treniruočių namai. Tai – draugų ir bičiulių klubas, kuriame kiekvienas yra svarbus, įdomus ir laukiamas, kuriame kiekvienas atsineša kažką savo ir sau.

„Rezultatai ateina tuomet, kai dingsta pasiteisinimai“

„LOUNGE“ tai poilsio erdvė ir todėl net po treniruotės visiems, kas turės laisvą minutėlę, siūlome pasilikti, išgerti arbatos ar sulčių, ar šiaip paplepėti. O tiems, kurie neturės jėgų ar laiko lįsti į dušą, turiu siurprizą – tokius mielus malonius rankšluosčius. Ir čia dar ne viskas…

    JUDĖTI   TOBULĖTI   ATRASTI

GALERIJA

Taip džiaugėmės praeitų metų renginiu, kad nusprendėme dar kartą pasikviesti ajurvedos gydytoją Astą Keturkienę. Registracija į renginį greitai įsibegėjo ir mūsų susirinko net 47 žmonės. Paskaitoje sužinojome koks gi yra mūsų kūno ir psichikos ryšys, kaip suvaldyti stresą ir išvengti įtampos. 

Puikus jogos vakaras su gera nuotaika, maloniais žmonėmis, jogiška dvasia, naujais potyriais bei atradimais… Dėkui dalyviams ir organizatoriams!

Body Lounge treniruočių namai šventes pasitiko sukvietę savo nares į jaukią Kalėdinę popietę su arbatėle ir vaišėmis bei lektore Asta Keturkiene. Paskaitos/seminaro metu moterys sužinojo apie prieššventinio streso mažinimą ir psichosomatinės kilmės ligų gydymą. Taip pat buvo dalijimasi patarimais kaip atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos ir kaip pagerinti santykius su antrąja puse.

Kur sportas, ten pamatysite ir Body Lounge kolektyvo bent vieną narį! Kasmetiniame renginyje susirenka ne vienas sporto aistruolis patikrinti savo jėgų ir pasivaržyti su tūkstantine minia. Treniruočių namų kolektyvas taip pat šoko į sportinius batelius ir su šypsena pasileido Vilniaus gatvėmis! Padarę apšilimą, įveikę Vilniaus gatvių trąsą, BL sportininkai pasifotografavo ir net spaudė ranką Vilniaus merui – R. Šimašiui!

Paskaitą vedė Jurijus Šulga – lektorius, chemikas, gydytojas onkologas iš Ukrainos. Praktiškai išbandyti, patvirtinti sveikatingumo metodai ir laiko nubrūžintos žinios, pateisina visus lūkesčius. J. Šulga, kaip ir mokslininkas B. Bolotovas, nėra drastiškų mitybos teorijų, ilgų badavimų ir dietų šalininkas, tačiau tvirtina jog sveikos mitybos įpročiui reikia daug pastangų ir valios.

Su trenere Viktorija.

Su trenere Marina.

Su trenere Aide.