JOGA PILATES KALANETIKA FITROLL - TAVO SVEIKATOS ŠALTINIS

Pati seniausia kūno ir psichinės sveikatos treniravimo technika. Joga gali užsiimti kiekvienas. Jogos pozos, padedančios tempti ir tonizuoti raumenis ir sąnarius, stuburą ir visą kaulų sistemą, mankština kiekvieną kūno dalį.

PILATES

Tai makšta, kuri skirta psichinės ir fizinės pusiausvyros lavinimui, giluminių raumenų stiprinimui. Treniruojamas „iš vidaus į išorę“, kūnas tampa stangresnis ir lieknesnis, plastiškenis.

KALANETIKA

Tai plastinės gimnastikos rūšis, atsiradusi sujungus jogos ir baleto elementus. Dar kitaip apibūdinama kaip pratimų kompleksas, kuris gerina savijautą bei padeda atsikratyti nereikalingo svorio.

FUNKCINĖ kūno treniruotė

Tai treniruotė, norinčioms deginti riebalus, stiprinti pagrindinius kūno raumenis, įgaunant sportinę formą. Dėl savo efektyvumo, įvairovės bei dinamikos kompleksinės treniruotės tapo populiarios ne tik sportininkų, tačiau ir mėgėjų tarpe.

NIRVANA

Tai kvėpavimo su muzika mankštos sprendimas. Nirvana Fitness yra sistema, kuri išmokys Jus, kaip tinkamai kvėpuoti per funkcionalius ir tonizuojančius Pilates / Jogos pratimus. Tai užtikrins Jūsų lėtesnį ir gilesnį kasdieninį kvėpavimo būdą (diafragminį su ilgesniu iškvėpimu), kuris pakeis įprastą ir paviršutinišką kvėpavimą. 

FITROLL limfodrenažiniai masažai

Naujos kartos masažai visoms šiuolaikinėms moterims, branginančioms laiką, besirūpinančioms savo sveikata ir puoselėjančioms grožį. FIT ROLL masažai padeda efektyviai kovoti su figūros netobulumais ir bloga savijauta.

UŽSIĖMIMAI VAIKAMS

BODY LOUNGE treniruočių namų tikslas – jau nuo pirmų Jūsų treniruočių dienų – progresas bei rezultatai! Prieš pradedant lankyti BODY LOUNGE treniruočių namų užsiėmimus, rekomenduojame išsitirti KŪNO ANALIZATORIUMI. Atlikus kūno diagnostikos tyrimus bei pasikonsultavus su KINEZITERAPEUTU galėsime Jums parinkti individualiai tinkančius pratimus bei naudingiausias treniruotes. Apie tai plačiau – atvykus.