VAIKŲ STOVYKLA

Ar jauti, kaip nenumaldomai artėja VASARA? Jei esi linksmas, kūrybiškas, mėgsti sportą ir aktyvų laisvalaikį, šėliones ir nebijai iššūkių – 
JUNKIS prie MŪSŲ!

Dienos Stovykla  “JUDAM“

kviečia 8 – 14 m. vaikus

Tavęs lauks: sportinės bei kūrybinės užduotys, edukacinės išvykos į muziejus, verslo centrus, karaokė, diskoteka, susitikimai su įdomiais žmonėmis, kūrybinės dirbtuvės, kūną bei protą lavinančios veiklos, paskaitėlės sporto, mitybos bei verslumo temomis ir daug, daug vasariškų, malonių staigmenų.

Kaina Nuo 10 € dienai

Darbo dienomis 13-17 val.

SKAMBINKITE: +370 610 36550

  • SPORTAS

Sportiniai užsiėmimai

  • VAIKŲ UŽIMTUMAS

Vaikų užimtumo organizavimas

  • SVEIKATA

Sveikatingumo puoselėjimas

  • KŪRYBIŠKUMAS

Kūrybiškumo skatinimas

  • ATEITIS

Skirtingų profesijų aptarimas

  • KULTŪRA

Kultūrinė bei meninė raiška

13.00 Treniruotė
(savigyna, funkcinė, pusiausvyros, supažindinimas su joga, pilates, kalanetikos metodu)
14.00 Aktyvios veiklos lauke
(futbolas, tinklinis, krepšinis, estafetės, kvadratas, badmintonas, judrieji žaidimai, kt.)
16.00 Įspūdžių aptarimas, dienos aprašymas.
17.00 Atsisveikinimo arbatėlė.

P.S. lietui lyjant po 13 h treniruotės būtų susitikimai su įdomiais žmonėmis, mentoriais. Vyks motyvacinės paskaitėlės bei kūrybinės dirbtuvės.

Integracijos stovyklos tikslai, uždaviniai ir priemonės

Sudominti, įtraukti, supažindinti su įvairiomis sporto šakomis Vilniaus mokyklų vaikus ir jaunimą, interaktyviai per sportą papasakoti apie sveiko gyvenimo būdo svarbą, skatinti atsisakyti žalingų įpročių, juos keičiant į sportą. Tuo pačiu motyvuoti jaunimą sportuoti, judėti bei savo pavyzdžiu pademonstruoti, kad sveikas gyvenimo būdas yra madingas ir labai reikalingas.

Projektas (stovykla) yra skirtas parodyti mokyklinio amžiaus vaikams kas tai yra sportas, kaip jis atrodo grupėmis ir individualiai, kaip jis veikia jų sveikatą, požiūrį, taip pat plėtoti informaciją vaikams apie prieinamus sportinius užsiėmimus grupėmis ir individualiai. Supažindinti juos su universalia sporto arena „Sportima“ ir kokie sporto užsiėmimai joje vykdomi. Užsiėmimus jiems praves įvairių sporto rūšių profesionalūs treneriai, savo srities specialistai, žinomi šalies sportininkai.

Laisva sportinė apranga ir patogi avalynė (sportbačiai, kedai, laisvalaikio bateliai), užkandžiai, gėrimai (vanduo, sultys). Kadangi daug būsime gamtoje, tėvų prašome pasirūpinti skiepais nuo erkių arba tinkama apranga. Taip pat būtini galvos apdangalai ir informacija dėl alergijų, maisto ir pan.

Turite klausimų? Rašykite: registracija@bodylounge.lt, regimantasl@yahoo.com

Pageidautina, kad stovyklautojas mokėtų važiuoti dviračiu bei pats užsirištų batus. Visa kita išmoks pas mus😉 Lauke veiklos vyks Vingio parke ir kituose Žvėryno žaliuosiuose skveruose.

Registracija į vaikų dienos stovyklą

Dienos STOVYKLOS kainos:

  • Diena vaikui – 10 €;
  • Savaitė vaikui – 50 €;
  • Savaitė 2 vaikams po 45 €;
  • Savaitė 3-4 vaikams po 40 €.

Yra galimybė lankyti tik treniruotes. Vienos treniruotės kaina vienam vaikui –  5 €.